Om Osterøy I.L. | Grasrotandel-nr: 975 682 447

HTB Karusell 4 Osterøy Stadion 28. august 2019

Regn og vått på Osterøy Stadion ikveld.

resultatlink stevne 2019   Resultat er lagt ut.  res i pdf.format

Resultat HTB karusell 4 Osterøy Stadion 28.8.2019. 
kraftige regnbyger, lyn og torden + 21 grader

Nokre  heat fekk manuelle tider.

Res. nr. Fornavn Etternavn Født Øving vind heat lag klasse merknad
                     
8,81   Erik Østensen 2005 60m -1.8 1 Norna-Salhus G-14  
9,42   Andrea  Hjortland 2005 60m -1.8 1 Fana IL J-14  
9,53   Tora Klingsheim 2005 60m -1.8 1 Norna-Salhus J-14  
10,40   Frida Klingsheim 2008 60m -1.8 1 Norna-Salhus J-11  
11,19   Eirik Reigstad 2007 60m -1.8 1 Osterøy G-12  
                     
7,57   Gaute Øyro Mælen 2003 60m -1.1 2 Norna-Salhus G-16  
7,84   Simen Fjelstad 2003 60m -1.1 2 Norna-Salhus G-16  
8,13   Andreas Kårstad 2002 60m -1.1 2 Fana IL G-17  
8,38   Sander Rye Daae 2002 60m -1.1 2 Fana IL G-17  
9,52   Ingrid Cecilia Hartveit 2000 60m -1.1 2 Fana IL J-19  
                     
7,0 mt   Andreas Dixon 2001 60m -1.1 3 Fana IL G-18  
7,3 mt   Sebastian Bergheim 2001 60m -1.1 3 Norna-Salhus G-18    
7,7 mt   Teodor Heldal 2004 60m -1.1 3 Fana IL G-15  
7,7 mt   Luka Bergheim 2004 60m -1.1 3 Norna-Salhus G-15  
7,7 mt   Agash Thileep 2004 60m -1.1 3 Norna-Salhus G-15  
7,7 mt   Leon Kalleklev 2005 60m -1.1 3 Mjøsdalen G-14  
                     
12,74   Daniel Toppe 2008 60m -1.9 4 Bergen Nord fotball G-rekr u.f.k.
12,80   Mateo Seth 2008 60m -1.9 4 Bergen Nord fotball G-rekr u.f.k.
13,00   Isak Tolleshaug Glenjen 2008 60m -1.9 4 Bergen Nord fotball G-rekr u.f.k.
14,77   Nikolai Hjartholm 2008 60m -1.9 4 Bergen Nord fotball G-rekr u.f.k.
                     
11,06   Mats Lie Ommedal 2008 60m -1.2 5 Bergen Nord fotball G-rekr u.f.k.
17,07   Nafiad S Mohammad 2008 60m -1.2 5 Bergen Nord fotball G-rekr u.f.k.
DNS   Storm Gjerdrum 2008 60m -1.2 5 Bergen Nord fotball G-rekr u.f.k.
                     
27,9 mt   Fredrik Gullachsen 2003 200h 76 -1.1 1 Norna-Salhus G-16  
30,1 mt   Sebastian Bergheim 2001 200h 76 -1.1 1 Norna-Salhus G-18    
30,2 mt   Nikolai A Nitter 2005 200h 76 -1.1 1 Fana IL G-14  
34,3 mt   Erik Østensen 2005 200h 76 -1.1 1 Norna-Salhus G-14  
                     
34,4 mt   Maren N Øvsthus 2005 200h 76 -1.0 1 Mjøsdalen J-14  
35,6 mt   Frida Sætrum 2005 200h 76 -1.0 1 Fana IL J-14  
                     
43,82   Elias August Bergheim 2003 300h 84   1 Ask G-16  
DNF   John Bernes 1944 300h 68   1 Osterøy MV 75-79  
                     
56,15   Andreas Dixon 2001 400h 91   1 Fana IL G-18  
                     
4,53,7 mt   Brage Hanstveit 2001 1500m   1 Mjøsdalen G-18  
                     
25,90   Marianne F Mjelde 2001 diskos 1 kg     Osterøy J-18  
30,35   Kjetil Stokke 1991 diskos 2 kg     Osterøy MS  
23,45   Sturle Litland 1949 diskos 1 kg     Mjøsdalen MV 70-74  
                     
DNS   Frida Sætrum 2005 lengde     Fana IL J-14  
DNS   Andrea  Hjortland 2005 lengde     Fana IL J-14  
5,18   Benjamin T Lindgren 2004 lengde 0.0   Fyllingen G-15  
                     
1,15   Eirik Reigstad 2007 høgde     Osterøy G-12  
1,50   Tobias Heldal 2006 høgde     Fana IL G-13  
1,80   Teodor Heldal 2004 høgde     Fana IL G-15  
1,55   Trym Bakke 2003 høgde     Norna-Salhus G-16  
1,50   Simon Fjeldstad 2003 høgde     Norna-Salhus G-16  
1,75   Andreas Kårstad 2002 høgde     Fana IL G-17  
1,20   Abelone Heldal 2008 høgde     Fana IL J-11  
1,55   Elisabeth B Raa 2000 høgde     Fana IL J-16  
0,0   Hannah Bredenbekk 2003 høgde     Norna-Salhus J-16  
0,0   Ingrid Cecilia Hartveit 2000 høgde     Fana IL J-19  


(28.08.19)