Om Osterøy I.L. |Grasrotandel-nr: 975 682 447Innlogging intranett

DNB idrettsleker veke 27

Osterøy Stadion 5. juli 20103

Osterøy arrangerar 2 puljer med DNB idrettsleker i 2013 (veke 27 og 33).

Det blir lagt vekt på friidrett, men deltakerne får også prøve seg på andre fysiske aktiviteter som forskjellige leikar og ballspill, fjelltur, kanopadling og bading.  Alle deltakere får ryggsekk, T-skjorte og drikkeflaske + frukt og eit varmt måltid kvar dag.  Det er 7 leiarar med på leiren. Maks deltakartal er 65.  (leiren veke 27 var fullteikna med 65 delt.)

Neste DNB idrettsleker er Veke 33: Mandag 12. august - fredag 16. august. 08.30-15.00.  Som du ser av påmeldingslinken er det no ingen ledige plassar att.    Link til 2012 friluftsleiren på Osterøy Stadion

 

Fleire bilete lenger lenger nede frå 5.7.2013

DNB idrettsleker  5.7.2013 Osterøy Stadion  (veke 27- 2013)

Siste dagen 5.7.2013 vart det arrangert stevne der øvingane var 60m, 600m, lengde og kule.

Arrangør: Osterøy IL/Friidrett.  Ikkje approbert stevne

 

Resultatliste 60 m (manuelle tider)

Heat 1

 

Andreas Neu Beckstrøm

9,9

Kennet Mikal Angell

10,0

Johannes Solberg Loftås

12,1

Andreas Tyssebotn Fjeriede

9,8

Ådne Kalland

10,0

 

 

Heat 2

 

Kristoffer Tyssebotn Fjereide

10,3

Halgeir Veseth

9,0

Snorre Martinsen

9,2

Andreas Mjelde

10,3

Elias Mostrum

10,4

 

 

Heat 3

 

Signe Utvær Skålevik

12,0

Rania Solberg

12,2

Marianne Feidje Mjelde

9,5

Frida Indrebø

10,2

Frida Loftås

9,4

 

 

Heat 4

 

Sigrun Vik

11,8

Ingvild Martinsen

10,1

Margarita Solberg

9,1

Martine Kollvangsnes

11,5

Nora R. Fanebust

11,4

Malin Løtveit

13,3

 

 

Heat 5

 

Magnus Reigstad

9,7

Andreas Markmandrud

9,6

Marius Seeberg Halvorsen

10,6

Håvard H.S Mjelde

12,5

 

 

Heat 6

 

Henrik Mjelde

10,7

Daniel Hanstveit

10,4

Eivind Tysse

15,1

Steffen R. Fanebust

11,0

Ulrik Holmelid Elvik

11,9

 

 

Heat 7

 

Mathilde Kollvangsnes

12,7

Emma Adele Solberg

11,3

Tiril Loftås

10,0

Marielle Mosevoll

12,9

May-Linda Veseth

9,9

Frida Fitje

10,0

 

 

Heat 8

 

Randi Indrebø

9,9

Andrea Langhelle Rolland

13,0

Mia Teigland

11,6

Ingrid Tysse

12,0

Birna Vevatne

13,9

 

 

Heat 9

 

Benjamin Neu Eriksen

12,2

Ivan Røsland

13,1

Jonas E. Vevle

10,4

Brynjar Vevatne

13,2

Kristian Mjelde

11,4

Jørund Vik

13,5

 

 

Heat 10

 

Simon Aasheim Solstad

11,6

Jakob Lillejord

12,9

Henrik H.S Mjelde

12,2

Sander Solberg

11,2

Kristin Lid Løberg

17,7

 

 

Heat 11

 

Celina Drange

11,6

Hedda Marie Lone Bernes

10,9

Emma Hanstveit

10,7

Anna Hanstveit

11,0

 

 

Heat 12

 

Elise Kjelvik Vevle

12,3

Sarah Mosevoll

12,4

Stina Lillejord

12,7

Resultatliste 600 m (manuelle tider)

Heat 1

 

Andreas Neu Beckstrøm

2,15

Kennet Mikal Angell

2,24

Johannes Solberg Loftås

2,32

Timmie M. Gerdts

2,26

Andreas Tyssebotn Fjereide

2,20

Ådane Kalland

2,16

Kristoffer Tyssebotn Fjereide

2,21

Halgeir Vesth

2,09

Snorre Martinsen

2,09

Andreas Mjelde

2,12

Eias Mostrum

2,06

 

 

Heat 2

 

Signe Utvær Skålevik

3,05

Rania Solberg

3,04

Frida Indrebø

2,28

Sigrun Vik

3,25

Invild Martinsen

2,23

Margarita Solberg

2,22

Martine Kollvangsnes

2,58

 

 

Heat 3

 

Magnus Reigstad

2,13

Andreas Markmandrud

2,19

Håvard H.S Mjelde

2,56

Daniel Hanstveit

2,19

Eivind Tysse

3,42

Steffen R. Fanebust

2,49

Ulrik Holmelid Elvik

3,07

 

 

Heat 4

 

Mathilde Kollvangsnes

2,49

Emma Adele Solberg

2,28

May-Linda Veseth

2,32

Frida Fitje

2,33

Nora R. Fanebust

3,07

Malin Løtveit

3,34

Randi Indrebø

2,27

Andrea Langhelle Rolland

3,15

Ingrid Tysse

2,55

Birna Vevatne

3,30

 

 

Heat 5

 

Ivan Røsland

2,59

Jonas E. Vevle

2,43

Brynjar Vevatne

2,49

Kristian Mjelde

2,43

Simon Aasheim Solstad

2,37

Henrik H.S Mjelde

3,01

Kristian Lid Løberg

3,16

 

 

Heat 6

 

Celina Drange

2,56

Emma Hanstveit

2,24

Anna Hanstveit

2,24

Elise Kjelvik Vevle

3,05

Sarah Mosevoll

2,46

Resultatliste Kulestøt  2kg

Håvard H.S Mjelde

5,41 m

Margarita Solberg

8,09 m

Nora R. Fanebust

5,93 m

Henrik Mjelde

5,16 m

Emma Adele Solberg

4,48 m

Andreas Mjelde

6,29 m

Marielle Solberg

3,36 m

Tiril Loftås

3,93 m

Andrea Langhelle Rolland

2,23 m

Kristian Mjelde

3,89  m

Malin Løtveit

2,93 m

Sigrun Vik

5,06 m

Marianne Feidje Mjelde

8,08 m

Elias Mostraum

7,99 m

Andreas Markmandrud

7,63 m

Elise Kjelvik Vevle

2,76 m

Celina Drange

4,03 m

Rania Solberg

4,77 m

Resultatliste Lengde ss

Halgeir Veseth

3,67 m

Ådne Kalland

3,18 m

Daniel Hanstveit

3,22 m

Snorre Martinsen

4,05 m

Steffen R. Fanebust

1,42 m

Ivan Røsland

1,53 m

Magnus Reigstad

3,30 m

Benjamin Neu Eriksen

2,49 m

Andreas Neu Beckstrøm

2,70 m

Andreas Tyssebotn Fjereide

3,53 m

Kristoffer Tyssebotn Fjereide

2,78 m

Asle Hammer

2,21 m

Tiril Loftås

2,90 m

Anna Hanstveit

2,41 m

Emma Hanstveit

2,48 m

Mia Teigland

1,47 m

Martine Kollvangsnes

2,39 m

May-Linda Veseth

3,24 m

Sarah Mosevoll

2,02 m

Ingvild Martinsen

3,50 m

Frida Loftås

3,61 m

Ingrid Tysse

1,98 m

Mathilde Kollvangsnes

1,98 m

Hedda Marie Lone Bernes

2,16 m

Signe Utvær Skålevik

2,19 m

Frida Indrebø

2,63 m

Randi Indrebø

2,61 m

bilete 5.7.2013


 



 


 

 


 


 


 


 


 



 

(06.07.13)