Om Osterøy I.L. |Grasrotandel-nr: 975 682 447Innlogging intranett

Terrengløp-samarbeid fram mot NM korte løyper 7. og 8. april 2018

Mjeldalen på sitt finaste

IL GNEIST oppslag om løpa  

Datoer for terrengløpa 2018 

IL Gneist lørdag 6.januar Fana stadion (Hovedansvarlig Bjarte Eikanger)
Arena: Fana Golfklubb nord.
Start kort løype 1500 m ( 2x750 m) kl 12.00
Start lang løype 3000 m (4x750 m) kl 12.20
 

Fri IL lørdag 24.februar Arna Idrettspark (Hovedansvarlig Christer Sælen)
Mer info kommer 

Osterøy lørdag 17.mars Osterøy i NM terrenget (Hovedansvarlig Bjarte Vik)
Mer info kommer. 

Tidtaking via eq-timing og samme startnummeret skal brukes på alle 3 løpene.

Påmelding og informasjon   (Klikk på link)

Resultat 1. løp 6. januar 2018    kondis.no oppslag

Kort løype
K11-14:1 Emma Hanstveit NOR Mjøsdalen IL 06:19, 2 Anna Hanstveit NOR Mjøsdalen IL 06:20, 3 Sofie Ellingsen NOR Gneist 07:52

K15-19: Avril Mikkelsen Frei NOR IL Norna Salhus DNF

M11-14:1 Kasper Oanæs Andersen NOR Gneist 05:47, 2 Sondre Gjerde Aardal NOR IL Norna Salhus 06:11, 3 Martin Baggegård Myrlid NOR Herand IL 06:17, 3 Sindre Strønstad-Løseth NOR TIF Viking 06:17, 5 Oscar Ellingsen NOR Gneist 07:02, 6 Sondre Haukanes NOR Gneist 07:05, 7 Kirill Eikanger NOR Gneist 07:41, 8 Eirik Gjerde Aardal NOR Norna-Salhus 07:47, 9 Hans Raknes NOR Norna Salhus 07:51

M15-19:1 Andreas Nergård NOR Norna Salhus 05:42, 2 Tobias Allers-Hansen NOR Gneist 05:43, 3 Thomas Strønstad-Løseth NOR TIF Viking 05:50, 4 Kristian Baggegård Myrlid NOR Herand IL 05:53, 5 Daniel Hanstveit NOR Mjøsdalen IL 06:02

M45-49:1 Frode Haukanes NOR Gneist 07:07

Lang løype

K15-19:1 Nora Midttun NOR IL Fri 13:15

K20-34:1 Silje Lindstad NOR MORVIK 12:50

M15-19:1 Hans-Magnus Haukøy NOR Gneist 11:08, 2 Erlend Sørheim NOR Varegg Fleridrett 11:12, 3 Milion Angesom Gebremedhin NOR Gneist 11:16, 4 Philip Massacand NOR Gneist 11:29, 5 Herman Ellingsen NOR Gneist il 12:04, 6 Erlend Borsholm NOR Gneist IL 14:14

M20-34:1 Sindre Solbakken Omvik NOR Rosendal Turnlag 10:53, 2 Espen Roll Karlsen NOR Gneist IL 10:59, 3 Benjamin Hus Ripel NOR Rosendal TL 11:43

M45-49:1 Terje Simmenes NOR Osterøy IL 11:28, 2 Morten Seliussen NOR Gneist IL 12:38

(08.01.18)