Om Osterøy I.L. | Grasrotandel-nr: 975 682 447

HTB Karusell 2 Osterøy Stadion 26. juni 2019

5000 meter feltet startklare. Øyvind Bjordal flott 5000m på 16,37,60. Også sterk 5000m av Ingrid Revheim med 19,13,74.

resultatlink stevne 2019   HTB-Karusell 2 Osterøy Stadion. Arr. Osterøy IL

Resultat 26.6.2019 Osterøy Stadion

Res. Fornavn Etternavn Født Øving vind heat lag klasse merknad
                   
8,27
Tomine Svendheim 2006 60m 1.5
1
Fri J-13  
9,25 Marion Hauge 2004 60m 1.5 1 Fri J-15  
9,65 Dagfinn Gjerstad 2006 60m 1.5 1 Osterøy G-13  
9,69 Heine Strønstad-Løseth 2008 60m 1.5 1 Viking TIF G-11  
10,42 Eirik Reigstad 2007 60m 1.5 1 Osterøy G-12  
                   
7,79 Thord Iversen 2003 60m 2.9 2 Fri G-16  
7,90 Nikolai Andre-Marøy 2004 60m 2.9 2 Fri G-15  
8,06 Kjetil Stokke 1991 60m 2.9 2 Osterøy MS  
                   
19,58
Tomine Svendheim 2006 150m 1.9
1
Fri J-13  
21,59 Marianne F Mjelde 2001 150m 1.9 1 Osterøy J18-19  
22,31 Marion Hauge 2004 150m 1.9 1 Fri J-15  
23,47 Mailen S Fotland 2003 150m 1.9 1 Osterøy j-16  
                   
17,05 Sivert Sellevold 2000 150m 1,6
2
Hovding G18-19  
17,32 Magnus Reigstad 2003 150m 1,6 2 Osterøy G-16  
18,11 Thord Iversen 2003 150m 1,6 2 Fri G-16  
18,71 Nikolai Andre-Marøy 2004 150m 1,6
2
Fri G-15  
19,60 Kjetil Stokke 1991 150m 1,6 2 Osterøy MS  
24,66 Heine Strønstad-Løseth 2008 150m 1,6 2 Viking TIF G-11  
                   
65,94 Maren Nordås Øvsthus 2005 400m   1 Mjøsdalen J-14 lagsrekord
66,92 Emma Hanstveit 2004 400m   1 Mjøsdalen J-15  
68,29 Anna Hanstveit 2004 400m   1 Mjøsdalen J-15  
76,98 Mailen S Fotland 2003 400m   1 Osterøy J-16  
                   
58,53 Eirik M Tangerås 2002 400m   2 Mjøsdalen G-17  
61,13 Håvard M Kleppe 2000 400m   2 Mjøsdalen G18-19  
67,17 Helge Tysse 1964 400m   2 Osterøy MV55-59  
                   
1,33,29 Brage M Hanstveit 2001 600m   1 Mjøsdalen G18-19  
1,37,68 Jon-Anders Haukøy 2004 600m   1 Gneist G-15  
1,46,32 Tore Hannisdal 1969 600m  
1
Osterøy MV50-54  
2,01,08 Dagfinn Gjerstad 2006 600m   1 Osterøy G-13  
2,06,74 Kirill Eikanger 2008 600m   1 Gneist G-11  
                   
1,22,82 Anders Bjørndal 1995 600m   2 Gneist MS  
1,23,05 Trygve F Mjelde 1994 600m   2 Osterøy MS  
1,23,15 Hans-Magnus Haukøy 2001 600m   2 Gneist MS G18-19
1,23,45 Thomas Blucher 2000 600m   2 Gneist MS G18-19
1,23,92 Thomas Strønstad-Løseth 2003 600m   2 Gneist G-16  
1,24,10 Jan Sætre 1991 600m   2 Gneist MS  
1,24,70 Martin Kåstad 1990 600m   2 Mjøsdalen MS  lagsrekord
1,26,39 Tobias Aulers-Hansen 2003 600m   2 Gneist G-16  
1,29,38 Filip Holdhus 2003 600m   2 Gneist G-16  
                   
16,04,41 Espen Borge Joensen 1992 5000m   1 Fri MS  
16,35,01 Andre Seliussen 2001 5000m   1 Gneist MS G18-19
16,37,60 Øyvind Bjordal 1972 5000m   1 Osterøy MV45-49  
17,13,01 Espen I Haugen 1985 5000m   1 Fri MS  
17,28,04 Stig Atle Eide 1969 5000m   1 Varegg MV50-54  
17,28,55 Magnus Gjerstad 2000 5000m   1 Osterøy G18-19  
17,45,00 Per Ole Mostraum 1985 5000m   1 Osterøy MS  
19,13,71 Kjetil Monstad 1973 5000m   1 Osterøy MV45-49  
19,13,74 Ingrid Revheim 1992 5000m   1 Osterøy KS  
19,35,68 Ove Bernes 1952 5000m   1 Mjøsdalen MV65-69  
20,09.75 Bjørn Helge Kleppe 1962 5000m   1 Mjøsdalen MV55-59  
20,47,47 Magne Espelid 1964 5000m   1 Mjøsdalen MV55-59  
dnf Christer Sælen 1981 5000m   1 Fri MS MV35-39
dnf Brigt Strømmen 1959 5000m   1 Fri MV60-64  
dnf Rune Gjerstad 1957 5000m   1 Mjøsdalen MV60-64  
                   
1,50 Ulrik Holmelid Elvik 2004 høgde     Osterøy G-15  
1,05 Eirik Reigstad 2007 høgde     Osterøy G-12  
                   
7,01 Ann Chr Reigstad 1966 kule 3 kg     Osterøy KV50-54  
5,46 Eiirik Reigstad 2007 kule 3 kg     Osterøy G-12  
10,43 Marianne F Mjelde 2001 kule 4 kg     Osterøy J18-19  
9.59 Vidar  Simmenes 1948 kule 4 kg     Osterøy MV70-74  
6,52 Solveig Simmenes 1974 kule 4 kg     Osterøy KV45-49  
8,46 Mats-Eirik Elvik 1971 kule 7,26 kg     Osterøy MV45-49  

600 meter start

600 meter start

(26.06.19)