Om Osterøy I.L. |Grasrotandel-nr: 975 682 447Innlogging intranett

Resultat

Resultat NM stafettar 2007

Osterøy Stadion 26. og 27 . mai

resultat word format 26. mai 2007
oppdatert 31.5.
resultat word format 27. mai 2007
oppdatert 31.5.

Resultat NM stafettar Osterøy Stadion 26. mai 2007

4 x 100m Kvinner Junior 20 (finale)

1.   Kristiansand IF        49,85

2.   Strømmen IF             49,91

3.   IL Skjalg                    50,43

4.   Ullensaker-Kisa IL  50,59

5.   Asker Skiklubb 1     50,68

     IL BUL,Oslo             DQ

Forsøksheat 1
1.   Asker Skiklubb 1      49,94
2.   IL Skjalg                    50,34
3.   Ullensaker-Kisa IL   50,35
4.  Tyrving IL 2              51,91
5.  Osterøy IL                 52,42
6.  BFG Fana                  52,71


Forsøksheat 2
1.  IL BUL,Oslo             48,05
2.  Kristiansand IF         48,70
3.  Strømmen IF             50,12
4.  Tyrving IL 1:             50,56
5.  Tyrving IL 4              54,05
6.  Asker Skiblubb 2       54,16


1 Asker Skiklubb 1
1: Pernille Kloster 91
2: Karoline Koritzinsky 90
3: Charlotte Aanonsen 89
4: Line Kloster 90

2 Asker Skiklubb 2
1: Thales Skulberg - 92
2: Ingrid Vee Kastet - 91
3:Torunn S. Hoveden - 92
4: Ida Knudsen - 90

3 BFG Fana
1: Anne Bjelland Jensen - 91
2: Ingrid Sættem - 89
3: Inga H. Drågum - 91
4: Katrine Fjærestad - 90

4 IL BUL, Oslo
1: Ezinne Okpapaebo - 88
2: Forlake Akinyemi - 90
3: Catharina Wahl - 91
4: Pernille Nordberg - 88

5 IL Skjalg
1: Karoline Eskeland - 92
2: Katja Eliassen - 91
3: Amalie Tjelta Larsen - 88
4: Silje Bru - 90

6 Kristiansand IF
1: Malin Fransson - 89
2: Maren Helle - 89
3: Trine Mjåland - 90
4: Benedicte Hauge - 89

7 Osterøy IL
1: Ida M. Lampe - 90
2: Maren Lampe - 88
3: Kristine Mjøs - 90
4: Karoline Loftås - 91

8 Strømmen IF
1: Vibeke Neraker Solem - 91
2: Charlotte Halle - 90
3: Stine Eriksen - 89
4: Marie Brochmann - 90

9 Tyrving IL 1
1: Mia Haave - 90
2: Heidi Hessan næss - 89
3: Therese Bache - 91
4: Marte Holter - 90

10 Tyrving IL 2
1: Emilie Førland - 92
2: Katarina Mögenburg - 91
3: Bente Hvistendahl - 91
4: Karin Busch - 92

11 Tyrving IL 3
1: Kaja Hellan - 92
2: Karoline Madsen - 91
3: Susanne Hellan - 92
4: Katinka Randberg - 91

12 Ullensaker-Kisa IL
1: Heidi Stubbs Holdal - 92
2: Linn Helene Bakke - 91
3: Betina Nilssen - 92
4: Frida Forberg - 92

 

4 X 100m menn senior

1.  IL Gular                       42,50

2.  Trondheim Friidrett     42,59

3.   Sandnes IL                  43,50

4.   IL Skjalg                      43,56

5.   Asker Skiklubb           46,81

      Steinkjer FIK               DNF
      IL Norna-Salhus          DNS


13 Asker Skiklubb
1: Mikkel Bugge - 89
2: Lawrence Pupo - 86
3: Lars Ree - 89
4: Mohamed Ballagneche - 90

14 IL Gular
1: Erlend Sæterstøl - 75
2: Andreas Kristiansen - 81
3: Alexsander Karlson - 88
4: Quincy Douglas - 75

16 IL Skjalg
1: Thomas Bugge - 87
2: Paul Anders Holte - 85
3: Kristian Fagerland - 76
4: Sigvald Andre Hansen - 76

17 Sandnes IL
1: Kjartan Løvoll - 92
2: Ove Lindekleiv - 76
3: Trond Lindanger - 72
4: Sveinung Oseland - 89

18 Steinkjer FIK
1: Håvard Foosneæs - 88
2: Lars Eric Sæther - 79
3: Daniel Wannebo - 89
4: Magnus H. Rostad - 80

19 Trondheim Friidrett
1: Vegard Sjursen - 85
2: Børge Angel Petersen - 83
3: Petter Gire Døhlie - 85
4: Alf Inge Hellevik - 81

4 x 100m gutter 15-16 år

1.    Tyrving IL                     46,48

2.    Ranheim Friidrett          46,55

3.     Osterøy IL                     48,56

        Ullensaker-Kisa             DNF

     IL Fri                                DNS


21 Osterøy IL
1: Erlend Mjøs - 92
2: Simen Kallekleiv - 92
3: David Lewis - 92
4: Jon Anders Løkkevik - 91

22 Ranheim Friidrett
1: Håkon Iversen - 91
2: Odd Eiken - 91
3: Mats Lund - 91
4: Marius Moholt Sehm - 91

23 Tyrving IL
1: Henrik Kildahl - 91
2: Eirik Reehorst - 92
3: Pål Idar Christiansen - 91
4: Henrik Gateman - 91

24 Ullensaker-Kisa IL
1: Martin Jørgensen - 91
2: Jonathan Joo - 91
3: Lars-Georg Aas - 92
4: Thomas Roth - 92


4 x 400 Menn junior U20

1.   BFG Fana                   3.23.58

2.   IL Gular                       3,30,11

3.    Ranheim Friidrett      3,31,53

4.    Tyrving IL 1              3,36,06

5.    Tyrving IL 2              3,46,91

     FIL AKS-77                  DNS
     Steinkjer FIK                 DNS


25 BFG Fana
1: Kristoffer Janson - 89
2: Espen Liland - 89
3: Mats Benserud - 88
4:Marius Benserud - 89

27 IL Gular
1: Torbjørn Lysne - 90
2: Vegard Haugstvedt - 90
3: Erik Serigstad - 90
4: Vidar Dahle - 88

28 Ranheim Friidrett
1: Simen Berg Saksvik - 90
2: Jonas Grønnhaug - 89
3: Fredrik Leira - 89
4: Erlend Faanes - 89

30 Tyrving IL 1
1: Pål Idar Christiansen - 90
2: Carl Blydt - 90
3: Ivar Land Graff - 90
4: Henrik Gateman - 91

31 Tyrving IL 2
1: Lars Christian Mørk - 88
2: Peder Holm - 92
3: Michael Handeland - 90
4: Robert Schwencke - 91

4 x 400m Kvinner Senior                                 

1.  Trondheim Friidrett    3,50,79

2.  Kristiansand IF           3,54,35

3.  Steinkjer FIK               3,55,38

4.  Osterøy IL                   4,10,86

5.   IL Gular                      4,14,04 


32 IL Gular
1: Ida Kjelkenes - 86
2: Ingvild Berg Saksvik - 82
3: Julie Ness - 83
4: Mari Manger - 82

33 Kristiansand IF
1: Kamilla Hagen - 91
2: Trine Mjåland - 90
3: Maren Helle - -89
4: Benedicte Hauge - 89

34 Osterøy IL
1: Eli Simmenes - 73
2: Karoline Loftås - 91
3: Annette Bru - 69
4: Ida M. Lampe - 90

35 Steinkjer FIK
1: Rachel Nordtømme - 89
2: Alisa Andersen - 89
3: Kari Marte Brandt - 88
4: Nina Brandt - 85

36 Trondheim Friidrett
1: Trine Sjaastad - 87
2: Cecilie Isern - 88
3: Ellen Strøm - 80
4: Stine Tomb 86

4 x 800m Kvinner Junior U20

1.    Steinkjer FIK            9,27,65
2.    BFG Fana                 9,33,28
3.    Tyrving IL 1              9,51,23
4.     IL Skjalg                  10,08,27
5.     Ullensaker-Kisa IL  10,21,13
6.     Ranheim Friidrett      10,36,39
        Tyrving IL 2               DNS
        IL Gular                      DNS


1. veksling Steinkjer    2,21
2. veksling Steinkjer    4,46
3. veksling BFG Fana 7,06

37 BFG Fana
1: Ane Zakkariassen - 90
2: Marie Rekve - 91
3: Martine Eikmo - 90
4: Helen Strømblad Hansen - 92

39 IL Skjalg
1: Mari K. Opsal - 90
2: Mette Rye Larsen - 90
3: Ellen Dahl - 91
4: Ingrid Kristiansen - 92

40 Ranheim Friidrett
1: Maiken Sjøholtstrand - 88
2: Stine Sjøholtstrand - 88
3: Ingrid Christoffersen - 89
4: Anna V. van der Zwaag -92

41 Steinkjer FIK
1: Kristin Brøndbo - 88
2: Rut Appelkvist - 89
3: Runa Skrove Falch -90
4: Maren Aalberg - 91

42 Tyrving IL 1
1: Nora Eldjarn Borgersen - 92
2: Mari Eldjarn Borgersen - 92
3: Katinka Randberg - 91
4: Line Skjervheim Gilhus - 92

44 Ullensaker-Kisa IL
1: Silje Gundersen - 92
2: Frida Forberg - 92
3: Cathrine Gundersen - 90
4: Sina Sandholt - 92

4 x 1500m Menn Senior

1.  Steinkjer FIK        15,58,65

2.  IL Gular 1             15,59,45

3.  IL Skjalg               16,03,03

4.   FIK Ren-Eng       16,21,95

5.   IK Tjalve              16,24,30

6.   IL Gular 2            16,59,24

7.   Osterøy IL           17,24,85

    Tyrving IL            DNS
    IL Bul,Oslo           DNS
    ASK Friidrett        DNS

1. veksling  Gular       4,02
2. veksling  Steinkjer  7,59
3. veksling  Steinkjer 12,00


46 FIK Ren-Eng
1: Øyvind Bustad - 79
2: Per Martin Sandtrøen - 85
3: John Hery Strupstad - 80
4: Einar Bergheim - 84
47 IK Tjalve
1: Jan Christian Kaltenborn - 80
2: Kristian Nedregård - 74
3: Abdirahman Guleed - 87
4: Stian Flo - 85
49 IL Gular 1
1: Espen Kristiansen - 82
2: Tord Indredavik - 84
3: Lars Røttingen - 80
4: Kjetil Måkestad - 85
50 IL Gular 2
1: Eirik Myrmel - 83
2: Geir Skaten - 74
3: Thomas Windheim - 87
4: Bjarte Bogstad - 63
51 IL Skjalg
1: Børge Harestad - 82
2: Lars Erik Dahle - 90
3: Daabayaa Badhaso - 84
4: Asle Tjelta - 85
52 Osterøy IL
1: Bjarte Vik - 69                    4,10
2: Terje Simmenes - 73            8,25
3: Helge Bernes -79               12,49
4: Joachim Solberg - 90         17,24,85
53 Steinkjer FIK
1: Henrik Sandstad - 73
2: Terje Klevmo - 87
3: Eivind Jenssen - 88
4: Joackim Brøndbo - 85

4 x 400m Kvinner junior

1.    Steinkjer FIK      3,57,10

2.   Asker Skiklubb    4,06,64

3.    BFG Fana 1       4,06,95

4.    Strømmen IF       4,08,18

5.    IL Skjalg             4,12,89

6.    Tyrving IL            4,18,12

Forsøksheat 1:

1.   FIK BFG Fana 1     4,03,79
2.   IL Skjalg                  4,06,31
3.   Tyrving IL                4,09,34

4.   IL Gular                   4,12,34

5.   Ranheim Friidrett      DNF

Forsøksheat 2:

1.   Steinkjer FIK             4,03,08

2.   Asker Sk Friidrett       4,04,37

3.    Strømmen IF             4,07,53

4.    FIK BFG Fana 2      4,21,04

5.    FIL AKS 77             4,23,12


55 Asker Skiklubb
1: Trounn S Hovden (92)
2: Charlotte Aanonsen (89)
3: Karoline Kortizinsky (90)
4: Line Kloster (90)

56 BFG Fana 1
1: Anne B Jensen (91)
2: Ane F Zakariassen (90)
3: Katrine Fjærestad (90)
4: Martine Eikemo Borge (90)

57 BFG Fana 2
1: Inga H Dragum (91)
2: Maria Rekve (91)
3: Karianne Haarklau (91)
4: Helene S Hansen (92)

58 FIL AKS-77
1: Lisbeth Neteland (91)
2: Heidi Ann Bruknapp (91)
3: Ida Marie Nanndal (91)
4: Ane Aamli (91)

59 IL Gular
1: Anne Hansen (91)
2: Rikke Johannessen (88)
3: Katrine Berg Nødtvedt (90)
4: Eline Beate Sandvik (89)

60 IL Skjalg
forsøk:
1: Amalie Tjelta Larsen (88)
2: Anette Bru (90)
3: Katja Eliassen (91)
4: Silje Bru (90)
finale:
1: Anette Bru (90)
2: Amalie Tjelta Larsen (88)
3: Katja Eliassen (91)
4: Silje Bru (90)
61 Ranheim Friidrett
1: Stine Sjøholt Strand (88)
2: Maiken Sjøholt Strand (88)
3: Ingrid Christoffersen (89)
4: ingen

62 Steinkjer FIK
forsøk:
1: Alisa Andersen (89)
2: Rachel Nordtømme (89)
3: Kari Marthe Brandt (88)
4: Kristin Brønbo (88)
finale:
1: Alisa Andersen (89)
2: Maren Aalberg (91)
3: Rachel Nordtømme (89)
4: Kari Marthe Brandt (88)

63 Strømmen IF
forsøk:
1: Vibeke Neraker Solem (91)
2: Marie Brochmann (90)
3: Stine Eriksen (89)
4: Charlotte Halle (90)
finale:
1: Charlotte Halle (90)
2: Stine Eriksen (89)
3: Vibeke Neraker Solem (91)
4: Marie Brochmann (90)

64 Tyrving IL
1: Marte Holter (90)
2: Karin Busch (92)
3: Elly Nesse (91)
4: Mia Haave (90)

4 x 400m Menn Senior

1.   Steinkjer                3,16,53

2.   IL Gular                3,16,70

3.  Lillehammer IF        3,16,83

4.   IL Norna Salhus     3,20,51

5.  Trondheim friidrett   3,24,23

6.   IL Skjalg              3,24,58     
 

Forsøksheat 1

1   Gular                     3,23,40

2    Lillehammer           3,23,47

3    Trondheim Friidrett  3,24,32

4    Tyrving IL                DNF

Forsøksheat 2

1.   Steinkjer FIK           3,26,50

2    IL Norna Salhus       3,26,95

3.   Skjalg IL                  3,33,01

4.   Sandnes IL              3,34,33

65 IL Gular
forsøk:
1: Eystein Lysholm (80)
2: Ådne Svahn Dæhlin (82)
3: Tord Indredavik (84)
4: Quincy Douglas (75)

finale:
1: Eystein Lysholm (80)
2: Quincy Douglas (75)
3: Tord Indredavik (84)
4: Ådne Svahn Dæhlin (82)

66 IL Norna-Salhus
forsøk:
1: Marius Schneider (86)
2: Ragnar Bergheim (82)
3: Jørgen Hasle Johansen (86)
4: Steinar Bergheim (85)
finale:
1: Ragnar Bergheim (82)
2: Marius Schneider (86)
3: Steinar Bergheim (85)
4: Jøargen Hale Johansen (86)

67 IL Skjalg
forsøk og finale:
1: Henning Grønnes (89)
2: Kristian Fagerland (76)
3: Ketil Gjøvåg (80)
4: Paul Anders Holte (84)

68 Lillehammer IF
forsøk og finale:
1: Tormod Larsen (86)
2: Jon Inge Hagen (84)
3: Noor Jamage Adan (85)
4: Morten Sand (77)

69 Sandnes IL
1: Kjartan Løvoll (92)
2: Ove Lindekleiv (76)
3: Trond Lindanger (72)
4: Sveinung Oseland (89)

70 Steinkjer FIK
forsøk:
1: Torje Klevmo (87)
2: Joachim Brøndbo (85)
3: Magnus H Rostad (80)
4: Lars Eric Sæther (79)
finale:
1. Torje Klevmo (87)
2. Eivind Jenssen (88)
3. Magnus H Rostad (80)
4. Lars Eric Sæther (79)

71 Trondheim Friidrett
forsøk:
1: Magne Daaland Often (87)
2: Eivind Blomholm Gunsland (85)
3: Børge Angel Petersen (83)
4: Petter Gire Døhli (85)
finale:
1. Alf Inge Hellevik (81)
2. Magne Daaland Often (87)
3. Eivind Blomholm Gausland (85)
4: Petter Gire Døhli (85)

72 Tyrving IL
1: Ivar Landgraff (90)
2: Michael Handeland (90)
3: Lars Chr Mørk (88)
4: Anders Edvinson (90)

Resultat NM stafettar Osterøy Stadion 27. mai 2007

4 x 100m Jenter 15-16 år

1.   IF Sturla               51,01

2.   Ranheim Friidrett    51,12

3.   Ullensaker Kisa      53,26

4.   Asker Skiblubb 1   53,99

5.   Tyrving IL 2            54,85

6.   Tyrving IL 3            57,11

Forsøksheat 1:

1.    Sturla IF                    51,80

2.     Ranheim                     51,95

3.     Asker SK Friidrett 1  53,21

4.      IL Tyrving 2. lag        53,74

Forsøksheat 2:

1.   Ullensaker-Kisa            53,30

2.   IL Tyrving 3. lag            55,01

3.   Asker SK Friidrett 2     55,39

4.   IL Tyrving                    DNF

      Mjøsdalen IL               55,06 - UFK

73 Asker Skiklubb 1
forsøk og finale:

1: Pernille Kloster (91)
2: Ingrid Vee Kastet (91)
3: Torunn S Hovden (92)
4: Cecilie Giske Holdt (91)

74 Asker Skiklubb 2
1: Kristine Bjørshol (92)
2: Hilde F Jansen (92)
3: Thale S Skulberg (92)
4: Tea Marie S.G. Tyrdal (92)

75 IF Sturla
forsøk og finale:

1: Nikoline Skogmo (91)
2: Petra Gjemmestad (92)
3: Benedikte Danielsen (91)
4: Emilie Nes (92)

76 Mjøsdalen IL  u.f.k.
1: Victoria Hanstveit (92)
2: Trine Rongved (93)
3: Mariell Kallekleiv (93)
4: Kari Forthun (92)

77 Ranheim Friidrett
finale og forsøk:

1: Nora Johansen (91)
2: Julie Skevik (92)
3: Stine M Grønnhaug (92)
4: Karoline Enga Husby (91)

78 Tyrving IL 1
1: Bente Hvistendahl (91)
2: Katarina Møgenburg (91)
3: Emilie Førland (92)
4: Therese Bache (91)

79 Tyrving IL 2
forsøk:
1: Maren Kjernes (92)
2: Karoline Madsen (91)
3: Jannicke S Eide (91)
4. Nora Borgersen (92)
finale:
1: Maren Kjernes (92)
2: Karoline Madsen (91)
3: Jannicke S Eide (91)
4: Karin Buch (92)

80 Tyrving IL 3
forsøk og finale:

1:  Susanne Hellan (92)
2:  Kaja Hellan (92)
3:  Sara-Karoline Finnsnes (92)
4:  Ida Nesse (92)

81 Ullensaker-Kisa IL
1: Heidi Stubbs Holdal (92)
2: Linn Helene Bakke (91)
3: Ida Berg Hansen (92)
4: Marie Tømmerberg (91)

4 x 100m Menn junior U20

1.   BFG Fana             44,53
2.   IL Gular                44,54
3.   Asker Skiklubb     45,73 UFK
     IL Tyrving              DQ

82 Asker Skiklubb   u.f.k.
1: Charlotte Aanonsen (89)
2: Lars Ree (89)
3: Mikkel Bugge (89)
4: Line Kloster (90)

83 BFG Fana
1: Espen Liland (89)
2: Ole Kristian Førsund (89)
3: Isak Amundsen (92)
4: Marius Benserud (89)

84 IL Gular
1: Joachim Dang (90)
2: Torbjørn Lysne (90)
3: Vegard Haugstvedt (90)
4: Alexander Karlson (88)

85 Tyrving IL
1: Henrik Kildal (91)
2: Eirik Ree Horst (92)
3: Carl Blydt (90)
4: Anders E Edwinsson (90)
 

4 x 100m Kvinner senior

1    IL BUL, Oslo         47,24
2    Steinkjer FIK         50,07
3    Tyrving IL 1           50,65
4    Osterøy IL             52,33
5    Tyrving IL 2           55,17
6    Tyrving IL 3           56,52
      Strømmen IF           DNS
      Trondheim Friidrett DNS


85 IL BUL, Oslo
1: Ezinne Okpapaebo (88)
2: Forlake Akinyemi (90)
3: Catharina Wahl (91)
4: Heidi Berg Sand (86)

87 Osterøy IL
1: Ida M Lampe (90)
2: Maren Lampe (88)
3: Kristine Mjøs (90)
4: Eli Simmenes (73)

88 Steinkjer FIK
1: Alisa Andersen (89)
2: Kari Marte Brandt (88)
3: Rachel Nordtømme (89)
4: Nina Brandt (85)

89 Strømmen IF
1:
2:
3:
4:

90 Trondheim Friidrett
1:
2:
3:
4:

91 Tyrving IL 1
1: Mia Haave (90)
2: Heidi Hessan Næss (89)
3: Hatarina Mogenburg (91)
4: Therese Bache (91)

92 Tyrving IL 2
1: Maren Kjærnes (92)
2: Karoline Madsen (91)
3: Kannicke S Eide (91)
4: Line Skjervheim Gilhuus (92)

93 Tyrving IL 3
1: Susanne Hellan (92)
2: Kaja Hellan (92)
3: Sara-Karoline Finnsnes (92)
4: Ida Nesse (92)

 

4 x 600m Gutter 15-16 år

1  Tyrving IL                5,57,96

2  Ullensaker – Kisa IL 6,03,43

94 Tyrving IL
1: Peder Holm (92)
2: Pål Idar Christiansen (91)
3: Robert Schwecke (91)
4: Henrik Gateman (91)
95 Ullensaker-Kisa IL
1: Michael Løland (92)
2: Thomas Roth (91)
3: Kevin Fritz (91)
4: Vegard Løberg Gjelsvik (92)

lag 94 passeringar:
1.   1.30
2.   3.00
3.   4.32
mål 5.57,96

lag 95 passeringar:
1.  1.36
2.  3.02
3.  4.37
mål 6.03,43

4 x 600m Jenter 15-16 år

1.    Ranheim Friidrett   6.47,79

2.    Tyrving IL             6.48,77

3.    Byåsen IL              6.56,12

4.    IL Skjalg               7.01,65

5.    Ullensaker-Kisa IL  7.18,10

6.     IF Sturla               7.22,12

7.    Asker Skiklubb      7.25,12

96 Asker Skiklubb
1: Linn Rise Johnsen (92)
2: Tea Marie S.G. Tyrdal (92)
3: Torunn S. Hovden (92)
4: Hilde F Jansen (92)

97 Byåsen IL
1: Julie Falkanger (91)
2: Jeanette Stensheim (92)
3: Tine Aagaavd (91)
4: Tonje Uvsløkk Haugen (92)

98 IF Sturla
1: Synne Baklid (92)
2: Emilie Nes (92)
3: Petra Gjemmestad (92)
4: Anette Baklid (91)

99 IF Skjalg
1: Karoline Eskeland (92)
2: Ellen Dahl (91)
3: Linda Undall (91)
4: Ingrid Kristiansen (92)

100 Ranheim Friidrett
1: Anna Van Der Zwaag (92)
2: Anne Heleene Faanes (92)
3: Julie Skevik (92)
4: Stine Marie Grønnhaug (92)

101 Tyrving IL
1: Nora Eldjarn Borgersen (92)
2: Mari Eldjarn Borgersen (92)
3: Katinka Randberg (91)
4: Line Skjervheim Gilhuus (92)

102 Ullensaker-Kisa IL
1: Silje Gundersen (92)
2: Sina Sandholt (92)
3: Andrea Udnes Weng (92)
4: Ida Berg-Hansen (92)

4 x 1500m Menn Junior U20

1.  BFG Fana                17,29,18
2.  FIK Ren Eng            17,31,88
3.  Stord IL                    17,48,01
4.  Ranheim Friidrett       17,52,13
     IL Gular                     DNS


103 BFG Fana
1:  Kristoffer Grindadal (89)
2: Marius Søvik (90)
3: Erik Hovlandsdal (89)
4: Morten Knutsen (90)

104 FIK Ren-Eng
1: Einar Furulund (89)
2: Morten Buchholdt (90)
3: Hågen Urseth (88)
4: Nils Kristien Sandtrøen (89)

105 IL Gular
1:
2:
3:
4:

106 Ranheim Friidrett
1: Simen Berg Saksvik (90)
2: Frederik Leira (89)
3: Jonas Grønnhaug (89)
4: Erlend K Faanes (89)

107 Stord IL
1: Idar Helland (90)
2: Harald Kårbø (92)
3: Lars Håkon Ramstad (90)
4: Tom Erling Kårbø (89)

1. veksling BFG Fana 4.20
2. veksling BFG Fana 8.46
3. veksling BFG Fana 13.01

4 x 800m Kvinner Senior

1     Steinkjer                9,26,29

2      IL Gular 1            9,32,44

3     IK Tjalve               9,33,46

4     Osterøy IL             9,57,03

5    IL Gular 2              10,32,60
      Tyrving IL               DNS


108 IK Tjalve
1: Siri Grude (83)
2: Randi Nymoen (68)
3: Tonje Helle (87)
4: Hanne Lyngstad (75)

109 IL Gular 1
1: Ingvild Berg Saksvik (82)
2: Julie Ness (83)
3: Lena Indrebø (92)
4: Ida Kjelkenes (86)

110 IL Gular 2
1: Mari Manger (80)
2: Anne Havn (87)
3: Berit Skorpen (85)
4: Tonje Straume (89)

111 Osterøy IL
1: Bente Midttun (58)
2: Anette Bru (69)
3: Hilde Aasheim (84)
4: Eli Simmenes (73)

112 Steinkjer FIK
1: Kristin Brøndbo (88)
2: Rut Appelkvist (89)
3: Runa Skrove Falch (90)
4: Maren Aalberg (91)

113 Tyrving IL
1:
2:
3:
4:

Passeringstider:

1. veksling Gular      2.20
2. veksling Steinkjer 4.43
3. veksling Steinkjer 7.05

1. veksling Osterøy  2.26