Om Osterøy I.L. |Grasrotandel-nr: 975 682 447Innlogging intranett

Grupper og kampar 2010

GRUPPEOPPSETT, MJELDSTAD OG STOKKE RIBBECUP 2010


Gruppe 1 - Mosjon

1 Kåstad Legends
2 Tjokkaste Slekta
3 Frank og kompisane
4 Sluskane
5 Typisk

Gruppe 2 - Mosjon

1 Ballatrimmarane
2 Useless
3 Øyaboltane
4 Veggen










Gruppe 3 - Mosjon

1 Metalljøsa
2 Jakta Edelt Metall
3 Kjetils Maskineri
4 LOBAS KOKA 125/120










Gruppe 4 - Aktiv

1 Your moms lovers
2 Lucky Loosers
3 FC Klysna
4 Useless Elite
5 Alder 16,3
6 Snutn

Gruppe 5 - Aktiv

1 Dei som vant i fjor
2 Rævhål Raiders
3 Plankekjøring
4 LOBAS KOKL 125/135
5 Ibsas disipler












Mandag 27. desember: INNLEIANDE  RUNDAR - MOSJON

K Gr KL Heimelag Bortelag Res
1 1 UTG Kåstad Legends Tjokkaste slekta UTG
2 1 1630 Frank og kompisane Sluskane 6-0
3 2 1645 Useless Veggen 6-1
4 2 1700 Øyaboltane Ballatrimmarane 1-2
5 3 1715 Jakta Edelt Metall Metalljøsa 4-5
6 3 1730 LOBAS KOKA 125/120 Kjetils Maskineri 2-3
7 1 UTG Typisk Kåstad Legends UTG
8 1 1745 Tjokkaste slekta Frank og kompisane 0-5
9 2 1800 Useless Øyaboltane 6-2
10 3 1815 Jakta Edelt Metall LOBAS KOKA 125/120 3-4
11 1 1830 Sluskane Typisk 0-2
12 1 UTG Kåstad Legends Frank og kompisane UTG
13 2 1845 Veggen Ballatrimmarane 1-6
14 3 1900 Metalljøsa Kjetils Maskineri 2-4
15 1 1915 Tjokkaste slekta Sluskane 0-2
16 1 1930 Typisk Frank og kompisane 0-3
17 2 1945 Veggen Øyaboltane 2-5
18 2 2000 Ballatrimmarane Useless 2-2
19 3 2015 Metalljøsa LOBAS KOKA 125/120 3-3
20 3 2030 Kjetils Maskineri Jakta Edelt Metall 4-1
21 1 UTG Kåstad Legends Sluskane UTG
22 1 2045 Tjokkaste slekta Typisk 2-4







































Tirsdag 28. desember: INNLEIANDE  RUNDAR - AKTIV
K Gr KL Heimelag Bortelag Res
23 4 1630 Your momslovers Snutn  
24 4 1645 Lucky Loosers Useless Elite  
25 4 1700 FC Klysna Alder 16,3  
26 5 1715 Rævhål Raiders Dei som vant i fjor  
27 5 1730 LOBAS KOKL 125/135 Plankekjøring  
28 4 1745 Snutn Lucky Loosers  
29 4 1800 FC Klysna Useless Elite  
30 4 1815 Alder 16,3 Your moms lovers  
31 5 1830 Ibsas disipler Rævhål Raiders  
32 5 1845 Dei som vant i fjor LOBAS KOKL 125/135  
33 4 1900 FC Klysna Snutn  
34 4 1915 Useless Elite Alder 16,3  
35 4 1930 Lucky Loosers Your moms lovers  
36 5 1945 Plankekjøring Ibsas disipler  
37 5 2000 Rævhål Raiders LOBAS KOKL 125/135  
38 4 2015 Alder 16,3 Snutn  
39 4 2030 Your moms lovers Useless Elite  
40 4 2045 Lucky Loosers FC Klysna  
41 5 2100 Dei som vant i fjor Plankekjøring  
42 5 2115 Ibsas disipler LOBAS KOKL 125/135  
43 4 2130 Snutn Useless Elite  
44 4 2145 Alder 16,3 Lucky Loosers  
45 4 2200 FC Klysna Your moms lovers  
46 5 2215 Rævhål Raiders Plankekjøring  
47 5 2230 Dei som vant i fjor Ibsas disipler  






















 

 











Onsdag 29. desember: SLUTTSPEL

K   KL Heimelag Bortelag Res
48 SF1-A 1700 FC Klysna Ibsas disipler  
49 SF2-A 1715 Plankekjøring Alder 16.3  
50 SF3-M 1730 Frank og kompisane Kjetils Maskineri  
51 SF4-M 1745 Useless Ballatrimmarane  
52 F1-A 1800  Vinnar Semi 1 Vinnar Semi 2  
53 F2-M 1830 Vinnar Semi 3 Vinnar Semi 4