Om Osterøy I.L. | Grasrotandel-nr: 975 682 447

MX-Sport Osterøytrearen Måndag 14. juni 2021

Sterk innsata av Dagfinn Gjerstad 8,59,81 og Nora Bergan 9,58,53 på 3000m. Best tid fekk Andreas Størksen t.v. (Gneist) med 8,57,93

 

MX-Sport Osterøy i Lonevåg gav flotte gåvepremiar til Osterøytrearen. Beste mann og kvinne fekk eit par supre joggesko, New Balance 1080. Elles var det ein uttrekkspremie i kvar av heata. Alle deltakarane fekk og ein rabattkupong som kan nyttast i MX-Sport Osterøy ein periode. Alle som sprang barneløpet fekk medalje og gode t-skjorter frå restlageret vårt etter tidlegare Tinestafettar.
Følg https://www.facebook.com/mxsportosteroy for fleire gode tilbod.

 Resultat Osterøy IL stevne 2021     Statistikk m.m. Osterøy IL 2021

Resultat Osterøy Stadion 14.6.2021     Sum deltaking med resultat 55


Barneløp 1000m   Elektroniske tider              
Resultat Namn f. år medlem NFIF ikke medlem NFIF klasse nr start nr lisens
                 
3,52,98 Leon Eikefet Eide 2007     g-14 1 15 treng  ikkje
3,57,43 Eirik Reigstad 2007 Osterøy   g-14 2 16 ja
4,11,90 Christer Bjørsvik 2012 Osterøy   g-rekr 3 14 nei
                 
3000M       HEAT 1        Manuelle tider              
Resultat Namn f. år medlem NFIF ikke medlem NFIF klasse nr start nr lisens
                 
12,47,7 Andreas Markussen 1991   Valestrand Hjellvik ms 1 392 nei
13,26,7 Helge Tysse 1964 Osterøy   mv-55-59 2 347 nei
13,28,1 Svein Daltveit 2010 Osterøy   g-11 3 346 treng ikkje
13,37,3 Åge Bruvik 1984   Mjeldalen tegning (kom i)form og farge mv-35-39 4 348 nei
13,39,0 Lin Wæhle 1970 IL Fri   kv-50-54 5 345 nei
13,39,1 Tore Hannisdal 1969 Osterøy   mv-55-59 6 386 ja
14,39,9 Eivind Solberg 1955 Osterøy Tremenning mv-65-69 7 344 nei
14,40,2 Heine Solberg  1977 Osterøy   mv-40-44 8 343 ja
17,40,3 Knut Erik Reigstad 1985   Tide Buss mv-35-39 9 339 nei
17,40,3 Espen Nessestrand Mjøs 1991 Osterøy   ms 10 385 nei
27,22,0 Runar Borge 1982 Bruvik IL   mv-35-39 11 338 nei
dnf Aslak Monstad 2004 Osterøy   g-17   389 ja
dns Harry Tunestveit 1953 IL Fri   mv-65-69   340 ja
dns Sølvi M Revheim 1963   Sparebanken Vest kv-55-59   341 nei
dns Marit Brakvatne Mjelde 1965 Osterøy Sparebanken Vest kv-55-59   342 nei
                 
3000M       HEAT 2        Elektroniske tider              
Resultat Namn f. år medlem NFIF ikke medlem NFIF klasse nr start nr lisens
                 
11,46,92 Lukas Bysheim Isvik 2004   Valestrand Hjellvik g-17 1 360 nei
11,53,21 Tore Hannisdal 1969 Osterøy   mv-55-59 2 386 ja
11,53,56 Aslak Monstad 2004 Osterøy   g-17 3 389 ja
11,59,36 Olav Småland 2006     g-15 4 396 nei
12,02,58 Ståle Daltveit 1975 Osterøy   mv-45-49 5 357 nei
12,08,32 Dani Emil Bø Larsen 2002   Valestrand Hjellvik g-19 6 397 nei
12,12,42 Tore Magne Vevle 1964 Osterøy   mv-55-59 7 352 nei
12,17,45 Arno Småland Isvik 1979   K. Lerøy Metall mv-40-44 8 356 nei
12,19,63 Jonas Myking 2008 Osterøy   g-13 9 355 nei
12,38,13 Eirik Brattabø 2008   OIL Ski g-13 10 353 nei
12,48,31 Frank Loftås 1965   Sætre Sten mv-55-59 11 354 nei
12,50,03 Roald Martinsen 1970 Osterøy LOBAS mv-55-59 12 358 nei
12,50,09 Espen Nessestrand Mjøs 1991 Osterøy   ms 13 385 nei
12,57,17 Trond Lone 1994   Magnus Thunestvedt ms 14 393 nei
13,00,58 Jørn Jacobsen 1967   LOBAS mv-55-59 15 359 nei
13,07,71 Leon Eikefet Eide 2007     g-14 16 390 nei
13,08,43 Jørn Fjellskålnes 1974   OIL Skigruppa mv-45-49 17 350 nei
13,16,25 Margrethe Fjellskålnes 2007 Osterøy   j-14 18 349 nei
13,21,77 Ragnhild Balsvik 1968 Osterøy   kv-50-54 19 351 nei
13,31,42 Arnbjørn Vevle 1973 Osterøy   mv-45-49 20 388 nei
                 
3000M       HEAT 3        Manuelle tider              
Resultat Namn f. år medlem NFIF ikke medlem NFIF klasse nr start nr lisens
                 
10,20,6 Eirik Brakvatne Mjelde 1992 Osterøy   ms 1 368 nei
10,22,4 Magnus Gjerstad 2000 Osterøy   ms 2 387 ja
10,37,6 Vigdis G. Reigstad 1973 IL Fri   kv-45-49 3 366 ja
10,54,0 Marianne Feidje Mjelde 2001 Osterøy   ks 4 363 ja
10,55,7 Lars Olav Brattabø 1973   OIL Ski mv-45-49 5 365 nei
10,59,9 Vegard Høylo Trefall 2006 Osterøy   g-15 6 384 ja
11,06,2 Torbjørn Småland 1981 Osterøy   mv-40-44 7 394 nei
11,16,7 Magne Espelid 1964 Mjøsdalen   mv-55-59 8 362 ja
11,17,9 Lars Braathen Reigstad 1991 Osterøy Valestrand Hjellvik ms 9 369 nei
11,24,2 Bjørn Helge Kleppe 1962 Mjøsdalen   mv-55-59 10 391 nei
dnf Maren Nordås Øvsthus 2005 Mjøsdalen   j-16   364 nei
dnf Kjetil Stokke 1991 Osterøy   ms   367 ja
                 
3000M       HEAT 4       Elektroniske tider              
Resultat Namn f. år medlem NFIF ikke medlem NFIF klasse nr start nr lisens
                 
8,57,93 Andreas Størkson 2001 Gneist   ms 1 375 nei
8,59,81 Dagfinn Gjerstad 2006 Osterøy   g-15 2 374 ja
9,12,15 Kristoffer Johnson 2003 Ask   g-18 3 381 ja
9,42,40 Noah Spjeld Martinsen 2004 Gneist   g-17 4 371 nei
9,42,48 Noah Birkeland Raknes 2005 Osterøy   g-16 5 377 ja
9,44,86 Sigbjørn Reigstad 1978 Osterøy   mv-40-44 6 370 ja
9,44,99 Jonas Skjerven 2005 Mjøsdalen   g-16 7 376 ja
9,58,43 Nora Bergan 2004 Osterøy   j-17 8 372 ja
10,04,73 Øystein Horsås 1983   Osterøy mv-35-39 9 378 ja
10,12,99 Inge Magnar Hauståker 1977 Osterøy   mv-40-44 10 373 ja
10,20,84 Amund Hella Berge-Soldal 2007 Rosendal T og IL   g-14 11 380 ja
dnf Magnus Gjerstad 2000 Osterøy   ms   387 ja
dnf Torstein Olai Leiren Mastervik 2003 Osterøy   g-18   379 ja
dnf Vegard Høylo Trefall 2006 Osterøy   g-15   384 ja
dns Bertine-Helene Færø 1992 Varegg   ks   382 ja
dns Martin Kåstad 1990 Mjøsdalen   ms   383 ja

(14.06.21)